Prostorová dezinfekce 

Polymerová dezinfekce

Pracujeme na celém území ČR 24 hodin 7 dní v týdnu.

Ošetření vašich prostor polymerovým dezinfekčním přípravkem sníží počty bakterií, virů, řas a hub, které neustále napadají náš imunitní systém. Po kontaktu s koronavirem již nemá imunitní systém dostatek kapacity na jeho likvidaci a dochází k jeho selhání a nakažení !!!

Čisté prostředí výrazně snižuje riziko šíření virů, bakterií a plísní v prostorách. Po aplikaci je již po 30 minutách působení polymerního dezinfekčního přípravku možné prostory opět využívat.

Prostorová dezinfekce snižuje riziko šíření virů a baktérií i během dalších epidemií, jakými je například klasická chřipka, proto je vhodné ji provádět opakovaně.


Aplikace dezinfekce je pomocí elektrického fogovacího přístroje, proto se tato služba hodí hlavně do interiéru.


Přístroj vyrábí jemný aerosol do 30 mikrometrů, který se rovnoměrně nanese na předměty, které následně dezinfikuje od bakterií a virů.

Hlavní výhodou dezinfekce Prodezi je, že na povrchu vytvoří jemný film, který zamezuje množení bakterií a virů po dobu až 21 dnů. Dezinfekční cyklus je dobré opakovat jednou za 14 dní v době chřipek nebo epidemie.


Jemnému aerosolu nevadí výpočetní technika, tiskárny a jiná elektronika. Pokud jsou na stole nějaké papíry, je lepší je uklidit. Přeci jenom dezinfikujeme předměty a každé zakrytí předmětu snižuje celkový dezinfekční účinek.


Využití

  • Zdravotnická zařízení a sociální ústavy

  • Úřady, instituce, divadla, muzea

  • Školy, školky, domovy důchodců

  • Hromadná doprava, letiště

  • Potravinářství, veřejné stravování, hotely, průmyslové podniky

  • Hudební kluby, fitcentra, tělocvičny

  • Rodinné a bytové domy

Informace o použití ozónu

Státní zdravotní ústav v Praze testoval použití ozónu jako dezinfekčního přístroje v prostorách budov. Výsledky testování dezinfekční účinky ozonu neprokázaly!

Vyjádření MZ k použití ozónu

Výsledky testování ozónu SZÚ